MALOWANIE WNĘTRZ

Malujemy mieszkania, domy, biura, obiekty użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, wnętrza domów drewnianych i inne. Technologię nakładania farby dobieramy w zależności od wymagań klienta, panujących warunków, dostępności malowanych obiektów dla innych osób oraz rachunku ekonomicznego.

Powierzchnie ścian, ich wygląd i kolor są czynnikiem zespalającym różnorodne elementy wnętrza. Stanowią one tło nie tylko dla wyposażenia pokojów jak meble, obrazy, tkaniny, ale również dla domowników znajdujących się we wnętrzu. Z powyższych względów jak również ze względów higienicznych,  dążymy, aby w miejscu, w którym odpoczywamy lub pracujemy było zawsze czysto, odnawiamy ściany, malujemy okna, drzwi, podłogi, sprzęty czy meble. Jest to jak najbardziej naturalne, gdyż dzięki właściwej konserwacji domu czy mieszkania, jak również poprzez estetyczny układ wszelkiego rodzaju urządzeń domowych, nadajemy naszemu mieszkaniu miły dla oka wygląd, a jednocześnie przedłużamy jego trwałość i użyteczność.

Barwa jest niezmiernie ważnym czynnikiem mającym wpływ na podniesienie efektu lub pogłębienie wartości estetycznych wnętrza. Dzięki odpowiedniemu doborowi barw możemy uzyskać różne efekty, np. pozorne zmiany wysokości pomieszczeń i ich objętości, a przez odpowiednie zestawienie barw i sposoby ich rozmieszczenia – różnorodne ciekawe i wręcz zaskakujące złudzenia optyczne.
Pomieszczenia mieszkalne, biurowe czy przemysłowe chociażby najstaranniej urządzone, właściwie użytkowane i konserwowane, wymagają co pewien czas odświeżenia zarówno ścian, sufitów, jak również znajdujących się w nich elementów wyposażenia. Odnowienie wnętrz wpływa dodatnio na otoczenie i działa pobudzająco na postrzeganie porządku i czystości.